Hát, amíg ilyeneket eredményez a rózsaszín korszak, addig nagy baj nincsen. Szép, mint minden, ami a kezed alól kikerül.
ó, irulok-pirulok...köszönöm:)
Hát, amíg ilyeneket eredményez a rózsaszín korszak, addig nagy baj nincsen. Szép, mint minden, ami a kezed alól kikerül.
VálaszTörlésó, irulok-pirulok...köszönöm:)
Törlés