2015. máj. 29.

Andok opál

Tart még a rózsaszín széria:)

2 megjegyzés:

  1. Hát, amíg ilyeneket eredményez a rózsaszín korszak, addig nagy baj nincsen. Szép, mint minden, ami a kezed alól kikerül.

    VálaszTörlés