Textilek
Kaptam ezt a kis halovány kék ruhát. Annyira lehangoló volt sápatag egyszínűsége, hogy fel kellett valamivel dobnom. Gyöngy és horgolócérna tökéletes választás volt:)
Ezt a párnát, és a tartót pedig névnapomra kaptam Évitől. Olyan kis helyes a csikóhal:)
Köszönöm Évi, nagyon szeretem!
De klassz lett így ez ruha, ez igen! a párna és a neszi nagyon kedves, szép munka. Isten éltessen, így utólag is. :-)
VálaszTörlésJó lett a ruha :-)
VálaszTörlésNagyon szívesen a párnát, én is köszönöm a láncot és a szappant :-)
Köszönöm Lányok :)
VálaszTörlés