2015. máj. 27.

Textilek

Kaptam ezt a kis halovány kék ruhát. Annyira lehangoló volt sápatag egyszínűsége, hogy fel kellett valamivel dobnom. Gyöngy és horgolócérna tökéletes választás volt:)


Ezt a párnát, és a tartót pedig névnapomra kaptam Évitől.   Olyan kis helyes a csikóhal:) 
Köszönöm Évi, nagyon szeretem!


3 megjegyzés:

  1. De klassz lett így ez ruha, ez igen! a párna és a neszi nagyon kedves, szép munka. Isten éltessen, így utólag is. :-)

    VálaszTörlés
  2. Jó lett a ruha :-)
    Nagyon szívesen a párnát, én is köszönöm a láncot és a szappant :-)

    VálaszTörlés