2017. dec. 26.

Karácsonyi sálak

Az idén szinte mindenkinek sálat szőttem karácsonyra. Egész éveben látogattam  
Judit szövő műhelyét és készültek a sálak. Hoztam párat, a teljesség igénye nélkül. Nagyon sok órát töltöttem szövőszékben ülve, és mindet nagyon élveztem. Az átadott sálaknak mindenki örült, remélem szeretni fogják őket viselni. Dolgoztam gyapjúval, pamuttal, akrillal, bambusszal, hihetetlen vékony pamut tüllel és vegyes szálakkal. Nagy kedvencem a bambusz és a kézzel sodort és festett bébi merinó lett a fonalak közül.
A fotókat Judit készítette.









3 megjegyzés:

  1. Milyen gyönyörű és nagyvonalú ajándékok, milyen bőkezűen adtál az idődből, a mozdulataidból, a figyelmedből!

    VálaszTörlés
  2. Amikor megláttam a kendőid, teljesen elámultam! Mindegyik gyönyörűséges! Ez igen! Hogy volt türelmed?
    Hasonlóan örömteli, kedvtelős esztendőt kívánok Neked idén is!

    VálaszTörlés