2017. dec. 17.

Csomagolás

Van úgy, hogy a csomagolás maga is ajándék tud lenni. Kolleganőm kérésére varrtam őket, holnap kiderül jók lettek-e:) 

3 megjegyzés:

  1. Nagyon pöpec csomagolások! Ha nem tetszik a kolléganődnek, csak jelezd, mert tovább dícsérem!!!

    VálaszTörlés
  2. Köszönöm:)
    Tetszett a kolleganőnek:)

    VálaszTörlés