2017. dec. 29.

Eddig nem volt

túl sok sálam.  Egészen konkrétan egy db volt. Aztán jött a gondolat: kössünk asszimetrikusat, annnyira tetttssszik...youtube a barátom, így hozzá szaladtam, ő pedig elhalmozott ötletekkel. Az első kendő után nincs megállás. Fonalboltban ténferegve mindenhol kendő alapanyagot látok, és igen, meg is veszem...pedig hányszor azt mondtam: elhasználom ami otthon van, majd aztán veszek...aztán mégsem :) Gyanítom nem vagyok ezzel egyedül.
Közben volt amit elszőttem, van ami még kötésre vár. Egyszerűen imádom kötni és hordani. Lehet a színekben tobzódni :) A szövés iránti vonzalmam már kiderült ugye...
Tehát, jöjjön most az első asszimetrikus kötött kendőm, a kedvenc szín kombinációmban: pink és zöld. Jó hosszú lett, tekerhetem világba, amit szintén nagyon szeretek:) 
A fonal Plassard Ravianla, 600 méter tömény élvezet.


6 megjegyzés:

  1. Gyönyörűek a sálaid, kendőid. Karácsonyi ajándéknak én is kötöttem sálat, de ez az asszimitrikus forma most nagyon megtetszett. Jövő héten megyek fonalat keresni.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Jó keresgélést, ez az egyik legjobb része:)

      Törlés
  2. Ez is csúcs lett! Nekem rengeteg sálam, kendőm van. Férjem azt hitte nem tudom pontosan, hogy mennyi - pedig de! Annyi amennyi ékszerem, cipőm és parfümöm van: eggyel kevesebb mindig. :) Szerencsére nem fér bele az időmbe a sál gyártás, mert én is csak csinálnám, csinálnám...
    Ügyes vagy! BUÉK!

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. A kötésben az a jó, hogy bármikor letehetem, majd elővehetem újra. Párhuzamosan futhat több is. Ez néha hátrány is, most épp 3 van készülőben, horgolás számtalan:)

      Törlés
  3. Gyönyörű, jól esik ránézni itt a tél közepén. Boldog, kötős új évet neked!

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm:) Olyan Új Évet kívánok Neked, amilyet megálmodtál !

      Törlés