Tímel
2016. jún. 19.
Táskák
A kék a húgom születésnapi ajándéka, a rózsaszín az enyém.
2 megjegyzés:
aarkus
2016. június 19. 9:53
Jaj, de passzolnak egymáshoz! Szépek, nagyon. :-)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Tímel
2016. június 19. 13:12
Köszönöm:)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Jaj, de passzolnak egymáshoz! Szépek, nagyon. :-)
VálaszTörlésKöszönöm:)
VálaszTörlés