2016. jún. 24.

Capricho



Amikor először megláttam ezt a mintát, szerettem volna egy rózsaszínt, és nem csiszoltból. Mi tagadás az ára tartott vissza :) A barátnőm évek óta azt tervezte, hogy a gyöngyöket kapom tőle születés/névnapomra, többször sikerült lebeszélnem róla, az idén ő győzött. Rózsaszín és lila gyöngyöket választottam végül. Megfűztem, és gyönyörű lett. A maradékból egy kis medált is fűztem hozzá. 
Helga, köszönöm szépen!!!!

Minta:  Unicornio 
Thank you!


 

2 megjegyzés: