Capricho
Amikor először megláttam ezt a mintát, szerettem volna egy rózsaszínt, és nem csiszoltból. Mi tagadás az ára tartott vissza :) A barátnőm évek óta azt tervezte, hogy a gyöngyöket kapom tőle születés/névnapomra, többször sikerült lebeszélnem róla, az idén ő győzött. Rózsaszín és lila gyöngyöket választottam végül. Megfűztem, és gyönyörű lett. A maradékból egy kis medált is fűztem hozzá.
Helga, köszönöm szépen!!!!
Minta: Unicornio
Thank you!
Gyönyörű lett, éljenek a nagylelkű barátnők!
VálaszTörlésHát igen swariból sokkal szebb! :)
VálaszTörlés