Elkészült a prototípus merevítős-szivacsos melltartó, megvan hol kell változtatni, hogy pont rám legyen öntve. A kosár méret pont jó, a felső íven kell szűkítenem egy kicsit itt, a keret részt kell lejjebb engednem ott....
Most már csak szivacs után kell rohangálni, hátha belefutok valahol, nem nagyon lehet kapni. Nem kész kosarat használtam, méterre kaphatóból szabtam és varrtam.
Nem kizárt, hogy két típust fogom variálni, a merevítő mentes komfortosabb, és varrni is jobban szeretem. Majd még kitalálom, határ a csillagos ég és a kreativitás:)
Most már csak szivacs után kell rohangálni, hátha belefutok valahol, nem nagyon lehet kapni. Nem kész kosarat használtam, méterre kaphatóból szabtam és varrtam.
Nem kizárt, hogy két típust fogom variálni, a merevítő mentes komfortosabb, és varrni is jobban szeretem. Majd még kitalálom, határ a csillagos ég és a kreativitás:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése