Nagyon szeretek a tengerparton órákat sétálni, közben mindenfélét gyűjteni. Az üveg kavicsokat különösen kedvelem:) Szép mennyiség gyűlt már össze az évek alatt. Kaptam egy fúró készletet a férjemtől, kifúrtam párat, és már meg is volt a karkötőm. Szinte mindent imádott Göröghonomban gyűjtöttem ami rajta van, nagyon szeretem hordani. A medált sújtással oldottam meg, eredetileg drótozni akartam. A drótozást eltettem későbbre, fejben már megvan mit szeretnék, azt is az üveg készletemből persze.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése