Ha fázik valamim deréktól felfelé, akkor az garantáltan a felkarom. Ezért nekem a könyök környékéig érő felsők az optimálisak. Gondoltam, kötök párat. Ezek még ősszel/télen készültek, 3 eltérő ujj hosszal. Most épp egy teljesen piros vár befejezésre, és még kettőhöz vettem fonalat.
A hugomnak is készültek, azokat nem fotóztam. A hugom lányai is bele vannak szeretve, nekik is készül majd. Csak győzzék kivárni, míg odáig érek:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése