Mostanában erős késztetést érzek a varráshoz. Türelmem is van hozzá valahonnan.
A táskákhoz különösen vonzódom:) Gondoltam kipróbálom és meg is tanulom . Ő az első darab. A húzózáron még van mit fejleszteni, rájövök majd, hogy a legcélszerűbb bevarrni. A két réteg összevarrását-lyuk hagyását a bélésen -kifordítást végre értem, de hogy a pántot hogy kell a rétegek közé tennem, hogy kifordítás után a helyén legyen, még nem fejtettem meg. Egy kicsit eltöprengtem rajta, megpróbáltam kitalálni, aztán egyszerűen kihagytam neki a helyet, kifordítás után tettem be és varrtam le. Modellezés lesz a vége:) Rá fogok jönni. Elégedett vagyok a végeredménnyel, és elfogadom, hogy van min csiszolni még:)
Teljesen rendben van :-) akkor majd visszaküldöm az anyagot, mert te is megtudod csinálni :D
VálaszTörlésA pántot a színére varrod rá, úgy, hogy varrásszél-varrászéllel kapcsolódik, a fülecske az alja felé néz, kifordítás után magától feláll (már ha jól értettem, hogy mire is gondoltál :D)
Neked elhiszem, hogy rendben van :) Köszönöm szépen!
TörlésAzt hiszem jól értetted mire gondoltam a pánttal kapcsolatban. Ki fogom próbálni.Köszönöm :)
Szerencsére a képen egyáltalán nem látszanak a csiszolnivalók, csak az, hogy milyen klassz, vagány darab lett!
VálaszTörlésKöszönöm szépen:) Igazándiból apróságok, amiken van javítani való. Leszámítva persze a húzózárat :) Az régóta a mumusom :) De majd előkapom a varázspálcám, és leszerelem egy commiculus-al:)
Törlés