Tímel
2016. márc. 30.
Fülbevaló
Rég hoztam már gyöngyöt:) Tavaly készült még ez a fülbevaló. A minta Vezsuzsié. Köszönöm :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése