Tímel
2016. márc. 5.
Mandala
Leültem buja, össze meg vissza fonódó indákat rajzolni. Nem az alakult a kezem alatt. de nem bánom:)
2 megjegyzés:
Zsófi
2016. március 7. 20:41
Szép!!!!!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Tímel
2016. március 10. 3:20
Köszönöm:)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Szép!!!!!
VálaszTörlésKöszönöm:)
VálaszTörlés