Hű, mennyi szépség, nem is lehet kedvencet választani - de talán a fülik azok, most nekem. Ahhoz képest, hogy nincs is kilyukasztva a fülem.... :-)
Hű, mennyi szépség, nem is lehet kedvencet választani - de talán a fülik azok, most nekem. Ahhoz képest, hogy nincs is kilyukasztva a fülem.... :-)
VálaszTörlés