2015. febr. 19.

Opálok

Egy kedves barátom kért meg, hogy a sok kis opáljából készítsek neki valamit. Kikötése az volt, hogy legyen belőle nekem is valami. Ezek lettek az ő ékszerei, a sajátomat hozom később.

Legyen benne sok örömed Zsóky:)

1 megjegyzés:

  1. Hű, mennyi szépség, nem is lehet kedvencet választani - de talán a fülik azok, most nekem. Ahhoz képest, hogy nincs is kilyukasztva a fülem.... :-)

    VálaszTörlés