2015. febr. 11.

Szerafinit

Ezt a sötét zöld ásványt azért vettem, hogy majd elajándékozom, miután ékszer lett belőle. Addig-meddig nézegettem, míg beleszerettem :) Zöld zsinórokat is próbáltam hozzá, de  kékkel jobban tetszett. Eddig a türkizt, és pár halvány árnyalatot leszámítva , no és a görög tenger kéket persze, nem voltam nagyon kékes.  Mostanában kék érzéseim vannak, ami természetesen nem változtat a tényen, hogy a rózsaszín a kedvencem  , de valószínű, hogy ruhatáramba betör a kék az idén:)

1 megjegyzés:

  1. Szerintem is jót tett neki a türkiz körítés, kiemelik egymás szépségét.

    VálaszTörlés