Ezt a sötét zöld ásványt azért vettem, hogy majd elajándékozom, miután ékszer lett belőle. Addig-meddig nézegettem, míg beleszerettem :) Zöld zsinórokat is próbáltam hozzá, de kékkel jobban tetszett. Eddig a türkizt, és pár halvány árnyalatot leszámítva , no és a görög tenger kéket persze, nem voltam nagyon kékes. Mostanában kék érzéseim vannak, ami természetesen nem változtat a tényen, hogy a rózsaszín a kedvencem , de valószínű, hogy ruhatáramba betör a kék az idén:)
Szerintem is jót tett neki a türkiz körítés, kiemelik egymás szépségét.
VálaszTörlés