Tímel
2015. febr. 21.
Opál
Ez lett az én ékszerem :)
3 megjegyzés:
Ági mama
2015. február 22. 20:25
Jajj de csodálatos, s ezek a szinek olyan finomak!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Zsófi
2015. február 24. 15:04
Nagyon jó! :-)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Tímel
2015. február 27. 15:42
Köszönöm :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Jajj de csodálatos, s ezek a szinek olyan finomak!
VálaszTörlésNagyon jó! :-)
VálaszTörlésKöszönöm :)
VálaszTörlés