2014. máj. 16.

Napkő

Átcsomagoltam a napkövemet.
Az őszi ásványbörzén begyűjtött szépségekből van még ugyan,  azért a  hétvégén elmentem egy börzére töltekezni:) Van amit kifejezettem a karácsonyra gondolván kerestem. Én szeretem, ha idejében megvan ki mit kap, akkor érzem jól magam ha októberben teljes a tár, mindenki ajándéka készen...
Lesz mit ékszerré formálni, az bizonyos:)

1 megjegyzés:

  1. Jáj, ez nagyon széééép! Neked a sújtás is olyan jól megy :) Gratula!!!

    VálaszTörlés