2014. ápr. 21.

Fotók

Fekete felleg, vihar,eső számomra megnyugtató , felemelő érzés és látvány.
Virágzó repce föld és templom háttereként egyszerűen pazar.  A másik nagy kedvencem amikor a nagyon kék , felhőtlen ég előtt állnak. Tegnap a fellegekhez volt szerencsém:)














9 megjegyzés:

  1. Látom, nálunk jártál Beloianniszban! :)

    VálaszTörlés
  2. Én is imádom a felhőket - persze a kék napsütötte égboltot is - olyan pazar színes látványt nyújtanak. Az eső is kedcencem,

    VálaszTörlés
  3. Nagyon jók a képek, még a végén felcsapsz fotósnak! :-)

    VálaszTörlés
  4. Rég jártam erre, de ma eszembe jutottál, mint Timike!:) Isten éltessen sokáig, puszi! :D

    VálaszTörlés