2014. máj. 18.

Rodokrozit

Az ásványbörzére most félig céltudatosan mentem. Egyike volt a begyűjtendő ásványoknak a  rodokrozit.
Egyik standnál nem a szokott, csiszolt darabok voltak, hanem egy nagy kupac nyers vágott. Szerelem volt első látásra. Gyönyörű rózsaszín ásványok közül már csak olyat kellett válogatni, amit könnyebb lesz befoglalni , mert a szélek élesek , szabálytalanok a  körvonalak csiszolás híján.
De a szerelem, az szerelem , megéri kitartani mellette :)

A háromszögletű sajátom, a másik a nagyobbik kisboszié.





4 megjegyzés: