Az ásványbörzére most félig céltudatosan mentem. Egyike volt a begyűjtendő ásványoknak a rodokrozit.
Egyik standnál nem a szokott, csiszolt darabok voltak, hanem egy nagy kupac nyers vágott. Szerelem volt első látásra. Gyönyörű rózsaszín ásványok közül már csak olyat kellett válogatni, amit könnyebb lesz befoglalni , mert a szélek élesek , szabálytalanok a körvonalak csiszolás híján.
De a szerelem, az szerelem , megéri kitartani mellette :)
A háromszögletű sajátom, a másik a nagyobbik kisboszié.
Egyik standnál nem a szokott, csiszolt darabok voltak, hanem egy nagy kupac nyers vágott. Szerelem volt első látásra. Gyönyörű rózsaszín ásványok közül már csak olyat kellett válogatni, amit könnyebb lesz befoglalni , mert a szélek élesek , szabálytalanok a körvonalak csiszolás híján.
De a szerelem, az szerelem , megéri kitartani mellette :)
A háromszögletű sajátom, a másik a nagyobbik kisboszié.
Gyönyörűek!
VálaszTörlésHmmm... nagyon nagyon szépikék!
VálaszTörlésSzépségesek!
VálaszTörlésKöszönöm szépen.
VálaszTörlés