Fotók
Fekete felleg, vihar,eső számomra megnyugtató , felemelő érzés és látvány.
Virágzó repce föld és templom háttereként egyszerűen pazar. A másik nagy kedvencem amikor a nagyon kék , felhőtlen ég előtt állnak. Tegnap a fellegekhez volt szerencsém:)
Látom, nálunk jártál Beloianniszban! :)
VálaszTörlésΝαι εκει :)
VálaszTörlés:)
TörlésÉn is imádom a felhőket - persze a kék napsütötte égboltot is - olyan pazar színes látványt nyújtanak. Az eső is kedcencem,
VálaszTörlésGyönyörű fotók!
VálaszTörlésNagyon jók a képek, még a végén felcsapsz fotósnak! :-)
VálaszTörlésKöszönöm Lányok :)
VálaszTörlésÜgyes vagy!
VálaszTörlésRég jártam erre, de ma eszembe jutottál, mint Timike!:) Isten éltessen sokáig, puszi! :D
VálaszTörlés