Nagyon jól néz ki ,de most hogy így mondod engem is elgondolkodtattál,talán a tengerparton mezítláb?Mindegy akkor ötletes szép darab!
Nem tudom hogyan és mivel "viselhető"...de nagyon tetszik!
És akkor a kisebbik fülecske csiklandozza a lábujjat?!Hűha! :))
Amikor először láttam ilyet én is azon gondolkoztam, amin te:-) Én is a mezítlábra szavazok:-) Viszont tényleg szép darab!
Tök vagány!:)
hát igen csak kérdéses a lábbeli mibenléte, de mezítlábasan gyönyörű, az biztos! Nagyon köszönöm a szappant Tímel, imádom! :-)))
Ehhez kerested a fehér teklát, ugye? :)) Tök jó lett, szerintem meztéllábra való, puha homokos tengerpartra!
Nagyon jól néz ki ,de most hogy így mondod engem is elgondolkodtattál,talán a tengerparton mezítláb?
VálaszTörlésMindegy akkor ötletes szép darab!
Nem tudom hogyan és mivel "viselhető"...de nagyon tetszik!
VálaszTörlésÉs akkor a kisebbik fülecske csiklandozza a lábujjat?!
VálaszTörlésHűha! :))
Amikor először láttam ilyet én is azon gondolkoztam, amin te:-) Én is a mezítlábra szavazok:-) Viszont tényleg szép darab!
VálaszTörlésTök vagány!:)
VálaszTörléshát igen csak kérdéses a lábbeli mibenléte, de mezítlábasan gyönyörű, az biztos! Nagyon köszönöm a szappant Tímel, imádom! :-)))
VálaszTörlésEhhez kerested a fehér teklát, ugye? :)) Tök jó lett, szerintem meztéllábra való, puha homokos tengerpartra!
VálaszTörlés