2012. aug. 14.

Lábdísz



Egy ideje már elkészült ez a lábdísz. Kérésre készítettem,magamtól sosem jutott volna az eszembe ilyet fűzni. El nem tudom képzelni milyen lábbelivel hordható komfortosan. Nade ez nem az én gondom, én csak fűztem :)

7 megjegyzés:

  1. Nagyon jól néz ki ,de most hogy így mondod engem is elgondolkodtattál,talán a tengerparton mezítláb?
    Mindegy akkor ötletes szép darab!

    VálaszTörlés
  2. Nem tudom hogyan és mivel "viselhető"...de nagyon tetszik!

    VálaszTörlés
  3. És akkor a kisebbik fülecske csiklandozza a lábujjat?!
    Hűha! :))

    VálaszTörlés
  4. Amikor először láttam ilyet én is azon gondolkoztam, amin te:-) Én is a mezítlábra szavazok:-) Viszont tényleg szép darab!

    VálaszTörlés
  5. hát igen csak kérdéses a lábbeli mibenléte, de mezítlábasan gyönyörű, az biztos! Nagyon köszönöm a szappant Tímel, imádom! :-)))

    VálaszTörlés
  6. Ehhez kerested a fehér teklát, ugye? :)) Tök jó lett, szerintem meztéllábra való, puha homokos tengerpartra!

    VálaszTörlés