De jó:)Akkor máris itt vagyok:) Mostanában nagy kedvencem lett a lila:)
Én is jelentkeznék! Gyönyörű ez a medál!
én is jelentkezek a játékra!!És kiraktam a blogomra is: http://judymuhely.blogspot.hu/
Jaj, de jó, hogy nem kell verselni, így legalább tudok jelentkezni ezért a szép medálért. Csodás!!!
szeretem ezt a színt:)
Jövök én is, hátha újra szerencsém lesz! :)
Ah! Csakis a felséges istennő világtalan szemének köszönhetem, hogy érdemtelen személyemre rátalált az áldott szerencse! Köszönöm, ó tiszteletre méltó Úrnőm! :O)Egyúttal jelkezem az új fordulóra!
Köszönöm a lehetőséget, egyszerűen csak jelentkezem. :)
Jelentkezek én is ezért a szépségért ;)
Hú ez valami csodálatos! Nem vagyok nagy verselő ... de most legalább tudok jelentkezni! Köszi :)
Nagyon cuki!:)
Én is jelentkeznék! :-)
Jönnék én is, ez gyönyörű !
Szeretem a lilat.:)Itt vagyok.:)
Szeretnék én is játszani, ha még beleférek, gyönyörű!!!
De jó:)Akkor máris itt vagyok:) Mostanában nagy kedvencem lett a lila:)
VálaszTörlésÉn is jelentkeznék! Gyönyörű ez a medál!
VálaszTörlésén is jelentkezek a játékra!!És kiraktam a blogomra is: http://judymuhely.blogspot.hu/
VálaszTörlésJaj, de jó, hogy nem kell verselni, így legalább tudok jelentkezni ezért a szép medálért. Csodás!!!
VálaszTörlésszeretem ezt a színt:)
VálaszTörlésJövök én is, hátha újra szerencsém lesz! :)
VálaszTörlésAh! Csakis a felséges istennő világtalan szemének köszönhetem, hogy érdemtelen személyemre rátalált az áldott szerencse! Köszönöm, ó tiszteletre méltó Úrnőm! :O)
VálaszTörlésEgyúttal jelkezem az új fordulóra!
Köszönöm a lehetőséget, egyszerűen csak jelentkezem. :)
VálaszTörlésJelentkezek én is ezért a szépségért ;)
VálaszTörlésHú ez valami csodálatos! Nem vagyok nagy verselő ... de most legalább tudok jelentkezni! Köszi :)
VálaszTörlésNagyon cuki!:)
VálaszTörlésÉn is jelentkeznék! :-)
VálaszTörlésJönnék én is, ez gyönyörű !
VálaszTörlésSzeretem a lilat.:)
VálaszTörlésItt vagyok.:)
Szeretnék én is játszani, ha még beleférek, gyönyörű!!!
VálaszTörlés