2012. aug. 5.

Horgolásaim


egy része már felhasználásra került. A falon nem tudtam normális fotót készíteni, így egy párnára tűztem. Hasonló díszek fognak még készülni,az unokahugaim mindenképp kapnak:) Sőt a nagyobbik már jelezte, hogy horgolni szeretne tanulni:)

3 megjegyzés:

  1. Nagyon helyes vidám darabok!Biztos nagy örömöt szerzel vele!

    VálaszTörlés
  2. Jaaaj nem látom elég jól...de a színeiről és a formájáról
    következtetni tudok...szuperek!

    VálaszTörlés