Nagyon helyes vidám darabok!Biztos nagy örömöt szerzel vele!
Jaaaj nem látom elég jól...de a színeiről és a formájáról következtetni tudok...szuperek!
Csini :-) Igazi Timeles :-)
Nagyon helyes vidám darabok!Biztos nagy örömöt szerzel vele!
VálaszTörlésJaaaj nem látom elég jól...de a színeiről és a formájáról
VálaszTörléskövetkeztetni tudok...szuperek!
Csini :-) Igazi Timeles :-)
VálaszTörlés