2011. dec. 4.

Születésnapomra


kaptam ezt a szépséget Évitől. Egy ideje már támasztja a kis okos fejemet, csak fotót nem tudtam rendeset készíteni. Az anyag Évi saját festése:) Nagy és puha, olyan jó rajta támasztani a fejem. Vagy a hátam a széken ülve:) Vagy csak fogdosni:) A színei pedig...nos...lenyűgöző:) Tökéletesen fog illeni a leendő meditáló-kreatívkodó szobába.

Évi, nagyon köszönöm:)

2 megjegyzés: