ajándék lett őkelme.
Van még egy pink csodám, gondoltam magamnak is fűzök egy ilyet, csak mondjuk...mondjuk rózsaszínben :) Hiába volt a kezemben az épp elkészült, fogalmam nem volt hogyan fűztem...nehéz a gyöngyfűző élet:)
Tom unoka húga kapta,hál istennek nem találta eltúlzottnak a pink színt:)
Isten éltessen Bogi:)
Nagyon helyes darab!a fotó jól jön emlékeztetőnek!!
VálaszTörlésHú, de nagyon szép!!! Pedig azt hittem, nem is szeretem a pinket:-) Ha rájössz, hogy fűzted, kérlek, oszd meg velünk is4
VálaszTörlésNahát, azt hittem én vagyok az egyetlen, aki nem tud 2x ugyanúgy megfűzni valamit ha nem mintát követ... de jó, hogy nem vagyok egyedül :) Csinos kis csillag, viselje örömmel Bogi!
VálaszTörlésUna maravilla.....fantastico
VálaszTörlés