2011. dec. 9.

Még párna :)


Mikor Kriszti blogján megláttam ezt a cuki rénszarvast, beleszerettem. Gyorsan írtam mailt, hogy ez a kis tünemény át tud-e vándorolni egy párnára. A válasz egy órán belül meg is jött, egy rénszarvasos párna fotó formájában! Egész bizonyosan van Krisztinek időnyerője...nem lehet másként:)
Már van 3 gyönyörű párnám, 3 lánytól,kiket nagyon szeretek. Minden nap megérintem őket, és érzem azt a jókedvet, figyelmet és szeretetet amivel készültek. Köszönöm!!

A párna mellé egy nagyon helyes, vidám pénztárcát kaptam meglepetésként :) Köszönöm!

Kriszti, köszönöm CukiMukit:) Jön ő is a meditáló-kreatívkodó szobámba majd:)

4 megjegyzés:

  1. Most már jól ki vagy párnázva Timimu :) Rudolf a rénszarvas hozza is már a havat, remélem!

    VálaszTörlés
  2. Hello Ulla!

    Thanks :) But it's not my work.
    Mostly I beading, making soap ...yes, sometimes make quilts, but not such professional,like this pillow:) Oh, and my English is terrible:) Sorry.

    VálaszTörlés