Megszenvedtem a befoglalással. Túl nagy,túl kicsi, csúszkál, nem tetszik...minden előjött. Befoglalásaim mostanság nem, vagy nagyon nehezen jönnek össze. A labradorit szerelem volt első látásra, a fényben nem kékesen játszik,mint a képen, hanem lilában. A teljes felületén. Gyönyörű:) Meglehetősen termetes darab, domináns jelenség a nyakamban:)
Nagyon szép!Hasonlóan megkínlódtam én is a legutóbbi ásványommal, de megérte ahogy neked is!!!!
VálaszTörlésNo de ez összejött...mégpedig nagyon....csodálatos...viseld egészséggel!
VálaszTörlésBiztos nagyon szép élőben is, nekem képen is tetszik!
VálaszTörlésTőled szokatlan színek,de nagyon tetszik:)
VálaszTörlésCsodaszép!
VálaszTörlésNagyon megérte a szenvedést ,gyönyörű darab!!
VálaszTörlésKéken is szépséges! A befoglalás csuda jó, koppintom ha szabad :)
VálaszTörlésCsodaszép!! Nekem a labradorit az egyik kedvenc ásványom! Nagyon szépen befoglaltad, gratulálok hozzá!! :o)
VálaszTörlésErdemes volt izzadnod vele ,mert igazan szep lett
VálaszTörlés