2011. dec. 1.

Labradorit



Megszenvedtem a befoglalással. Túl nagy,túl kicsi, csúszkál, nem tetszik...minden előjött. Befoglalásaim mostanság nem, vagy nagyon nehezen jönnek össze. A labradorit szerelem volt első látásra, a fényben nem kékesen játszik,mint a képen, hanem lilában. A teljes felületén. Gyönyörű:) Meglehetősen termetes darab, domináns jelenség a nyakamban:)

9 megjegyzés:

  1. Nagyon szép!Hasonlóan megkínlódtam én is a legutóbbi ásványommal, de megérte ahogy neked is!!!!

    VálaszTörlés
  2. No de ez összejött...mégpedig nagyon....csodálatos...viseld egészséggel!

    VálaszTörlés
  3. Biztos nagyon szép élőben is, nekem képen is tetszik!

    VálaszTörlés
  4. Tőled szokatlan színek,de nagyon tetszik:)

    VálaszTörlés
  5. Kéken is szépséges! A befoglalás csuda jó, koppintom ha szabad :)

    VálaszTörlés
  6. Csodaszép!! Nekem a labradorit az egyik kedvenc ásványom! Nagyon szépen befoglaltad, gratulálok hozzá!! :o)

    VálaszTörlés
  7. Erdemes volt izzadnod vele ,mert igazan szep lett

    VálaszTörlés