2011. dec. 22.

Emlékül



fűztem egy kolléganőmnek,aki jövőre már nem dolgozik velünk. Nagyon szerettem vele dolgozni,nevetni,mérgelődni,tanakodni,beszélgetni. Hálás vagyok a sorsnak,hogy megismerhettem.
A medál Labradorit, nagyon tetszett neki. Kapott még egy kuglóf formába öntött szappant is, de azt nem fotóztam...biztos el tudtok képzelni egy szappan kuglófot:)

4 megjegyzés:

  1. Hol dolgozol? Megyek oda én is:-))) Nagyon szép emléket kap tőled a kolléganőd!

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörűséges! Fantasztikus a kivitelezése, a színei... szóval mindene.

    VálaszTörlés
  3. Gyönyörű ez a medál! Szép búcsúajándék!

    VálaszTörlés
  4. „Legyen veled Karácsony Angyala,
    legyen áldás és ünnep az Ünnep,
    szeretet simítsa lelkedet,
    mikor a csengők megcsendülnek.”
    Ara Rauch

    VálaszTörlés