fűztem egy kolléganőmnek,aki jövőre már nem dolgozik velünk. Nagyon szerettem vele dolgozni,nevetni,mérgelődni,tanakodni,beszélgetni. Hálás vagyok a sorsnak,hogy megismerhettem.
A medál Labradorit, nagyon tetszett neki. Kapott még egy kuglóf formába öntött szappant is, de azt nem fotóztam...biztos el tudtok képzelni egy szappan kuglófot:)
Hol dolgozol? Megyek oda én is:-))) Nagyon szép emléket kap tőled a kolléganőd!
VálaszTörlésGyönyörűséges! Fantasztikus a kivitelezése, a színei... szóval mindene.
VálaszTörlésGyönyörű ez a medál! Szép búcsúajándék!
VálaszTörlés„Legyen veled Karácsony Angyala,
VálaszTörléslegyen áldás és ünnep az Ünnep,
szeretet simítsa lelkedet,
mikor a csengők megcsendülnek.”
Ara Rauch