Csodálatos lett! Gyönyörű színek! Jó párosítás! Nagyon vidám, nagyon tetszik!
Gyönyörűséges, nagyon tetszik!
Fantasztikus lett a Noriád, erre megérte várni!!!
Maravilloso trabajo, unos tonos espectaculares, precioso y delicado.....
Hűűű, de gyönyörű lett, nagyon jó a szín világa, igaz nekem kicsit narancsosnak tűnik a csiszolt, de így is nagyon szuper, gratulálok!
gyönyörű lett, pedig én nem vagyok nagy rózsaszín rajongó!!:))
Szinte hihetetlen ez a színkavalkád, pedig nem sok színt használtál. Nagyon szép lett!!!
Tökéletes!
Nagyon jó színek, szépséges lett. :)
Ismerem ezt a rózsaszínt :) És fánk, de jó! A színei is, a minta is tökkéletes!
Nagyon szép színeket válogottál össze,nagyon szép munka!
Nem tudom, milyennek kellene lennie, de innen nézve tökéletesnek tűnik!
Csodálatos lett! Gyönyörű színek! Jó párosítás! Nagyon vidám, nagyon tetszik!
VálaszTörlésGyönyörűséges, nagyon tetszik!
VálaszTörlésFantasztikus lett a Noriád, erre megérte várni!!!
VálaszTörlésMaravilloso trabajo, unos tonos espectaculares, precioso y delicado.....
VálaszTörlésHűűű, de gyönyörű lett, nagyon jó a szín világa, igaz nekem kicsit narancsosnak tűnik a csiszolt, de így is nagyon szuper, gratulálok!
VálaszTörlésgyönyörű lett, pedig én nem vagyok nagy rózsaszín rajongó!!:))
VálaszTörlésSzinte hihetetlen ez a színkavalkád, pedig nem sok színt használtál. Nagyon szép lett!!!
VálaszTörlésTökéletes!
VálaszTörlésNagyon jó színek, szépséges lett. :)
VálaszTörlésIsmerem ezt a rózsaszínt :) És fánk, de jó! A színei is, a minta is tökkéletes!
VálaszTörlésNagyon szép színeket válogottál össze,nagyon szép munka!
VálaszTörlésNem tudom, milyennek kellene lennie, de innen nézve tökéletesnek tűnik!
VálaszTörlés