2011. nov. 19.

Végre


sikerült hozzájutnom minden méretben rózsaszín csiszolthoz:) Pontosabban ehhez a rózsaszínhez. A Noriám tökéletes:) Mármint a színe. A fűzés nem feltétlen minta szerinti,ami a díszítést illeti...

Minta: Perle4U, Danke!

12 megjegyzés:

  1. Csodálatos lett! Gyönyörű színek! Jó párosítás! Nagyon vidám, nagyon tetszik!

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörűséges, nagyon tetszik!

    VálaszTörlés
  3. Fantasztikus lett a Noriád, erre megérte várni!!!

    VálaszTörlés
  4. Maravilloso trabajo, unos tonos espectaculares, precioso y delicado.....

    VálaszTörlés
  5. Hűűű, de gyönyörű lett, nagyon jó a szín világa, igaz nekem kicsit narancsosnak tűnik a csiszolt, de így is nagyon szuper, gratulálok!

    VálaszTörlés
  6. gyönyörű lett, pedig én nem vagyok nagy rózsaszín rajongó!!:))

    VálaszTörlés
  7. Szinte hihetetlen ez a színkavalkád, pedig nem sok színt használtál. Nagyon szép lett!!!

    VálaszTörlés
  8. Nagyon jó színek, szépséges lett. :)

    VálaszTörlés
  9. Ismerem ezt a rózsaszínt :) És fánk, de jó! A színei is, a minta is tökkéletes!

    VálaszTörlés
  10. Nagyon szép színeket válogottál össze,nagyon szép munka!

    VálaszTörlés
  11. Nem tudom, milyennek kellene lennie, de innen nézve tökéletesnek tűnik!

    VálaszTörlés