2011. nov. 8.

Szülinapra,megkésve.


Az idén nem vagyok a toppon dátum ügyileg. Meglehetősen későn kapcsolok, hogy kinek mikor milyen ünnepe van. Illetve volt...
Nem kivétel ez alól Évi sem. Ezt a kis időzavarom okozta elmaradást próbáltam ezzel a medállal pótolni. A posta újfent bejegyezhet egy piros pontot, tegnap adtam fel, ma már Évi viselte:)

Évi, boldog születésnapot!

6 megjegyzés:

  1. Nagyon szépen köszönöm!
    Nagyon szép, ébernek kellett lennem, nehogy valamelyik kolleganő lecsempéssze a nyakamból :D:D:D:D

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörű mindkét medálod....igazi csilli-villi,
    biztosan nagy örömet szerzel vala!

    VálaszTörlés