Az idén nem vagyok a toppon dátum ügyileg. Meglehetősen későn kapcsolok, hogy kinek mikor milyen ünnepe van. Illetve volt...
Nem kivétel ez alól Évi sem. Ezt a kis időzavarom okozta elmaradást próbáltam ezzel a medállal pótolni. A posta újfent bejegyezhet egy piros pontot, tegnap adtam fel, ma már Évi viselte:)
Évi, boldog születésnapot!
Csillog, ahogy kell!
VálaszTörlésGyönyörű ajándék!
VálaszTörlésNagyon szépen köszönöm!
VálaszTörlésNagyon szép, ébernek kellett lennem, nehogy valamelyik kolleganő lecsempéssze a nyakamból :D:D:D:D
Gyönyörű mindkét medálod....igazi csilli-villi,
VálaszTörlésbiztosan nagy örömet szerzel vala!
Gyönyörű ez a swari!
VálaszTörlésMilyen gyönyörű ajándék!
VálaszTörlés