2011. nov. 7.

Színek,színek:) Ééés hullámvágó:):)


A sárgában nyers sütőtök pép van,és az alapmassza is szép sárga, tök nélkül .
Végre,végre van hullámvágóm:) Felkutattam mindent, sehol nem volt rendes áron, rendes méretben. Már belenyugodtam, hogy akkor semmi hullámzás. Szombaton egyszerűen szembe jött velem:)

10 megjegyzés:

  1. hmm de jól néznek ki!
    kerek, lyukas, lapos, hullámos, stb, mint Gombóc Artúr, csak nem csokiban :D
    jut eszembe, csokis-mentás? fahéjas-mákos?
    jajj a mézessütis is nagyon tuti volt! Meg igazából mindegyik!

    VálaszTörlés
  2. Évi,neked bármit:) Már úgy postáznék tököset-vanília illatú-de nagyon puhák...nem tudom miért csinálják most, de nem akarnak keményedni:(

    VálaszTörlés
  3. Várom is nagyon :D, de ötletem nincs miért nem keményednek, ehhez (sem) értek :D
    Túl meleg van, vagy túl hideg?

    VálaszTörlés
  4. Gyönyörűségek!!!
    Merre jártál Drágám hogy szembe jött veled az a hullámvágó? Mert akkor én is arra kamillázok:)

    VálaszTörlés
  5. Annyira gusztusosak! Az illatát próbálom elképzelni - de majd inkább élőben szimatolom meg őket, jó? :)

    VálaszTörlés
  6. Adrimu, reméltem is ,hogy jössz szimatolni. Egy kisebb szappan hegy vár rád:) És hazáig kell görgetned!

    VálaszTörlés