A sárgában nyers sütőtök pép van,és az alapmassza is szép sárga, tök nélkül .
Végre,végre van hullámvágóm:) Felkutattam mindent, sehol nem volt rendes áron, rendes méretben. Már belenyugodtam, hogy akkor semmi hullámzás. Szombaton egyszerűen szembe jött velem:)
hmm de jól néznek ki!
VálaszTörléskerek, lyukas, lapos, hullámos, stb, mint Gombóc Artúr, csak nem csokiban :D
jut eszembe, csokis-mentás? fahéjas-mákos?
jajj a mézessütis is nagyon tuti volt! Meg igazából mindegyik!
Évi,neked bármit:) Már úgy postáznék tököset-vanília illatú-de nagyon puhák...nem tudom miért csinálják most, de nem akarnak keményedni:(
VálaszTörlésVárom is nagyon :D, de ötletem nincs miért nem keményednek, ehhez (sem) értek :D
VálaszTörlésTúl meleg van, vagy túl hideg?
Gyönyörűségek!!!
VálaszTörlésMerre jártál Drágám hogy szembe jött veled az a hullámvágó? Mert akkor én is arra kamillázok:)
Edina,küldöm a linket:)
VálaszTörlésNagyon gusztusosak és szépek ezek a szappanok!
VálaszTörlésJól néznek ki!
VálaszTörlésAnnyira gusztusosak! Az illatát próbálom elképzelni - de majd inkább élőben szimatolom meg őket, jó? :)
VálaszTörlésAdrimu, reméltem is ,hogy jössz szimatolni. Egy kisebb szappan hegy vár rád:) És hazáig kell görgetned!
VálaszTörlésNyam-nyam... hmmm...
VálaszTörlés