Van még ezen kívül is új öntőformám,majd ha szappan lesz belőle mutatom:) Van a kedvenc virágosomból is, Rékától kaptam:) A rovaros pedig Ebay-os vásárlás.
Jaj, ez a poszt kimaradt valahogy, de jó hogy most megláttam, gyönyörűek! Nem is tudom, melyik a kedvenc... talán a szitakötő, meg a lepke, meg a virág, meg a méhecske/rovarocska :))
Szuper szappanok!
VálaszTörlésMost már nekem is kell csinálnom néhányat :)))
Jaj, ez a poszt kimaradt valahogy, de jó hogy most megláttam, gyönyörűek! Nem is tudom, melyik a kedvenc... talán a szitakötő, meg a lepke, meg a virág, meg a méhecske/rovarocska :))
VálaszTörlés