2011. szept. 24.

Új formáim


Van még ezen kívül is új öntőformám,majd ha szappan lesz belőle mutatom:) Van a kedvenc virágosomból is, Rékától kaptam:) A rovaros pedig Ebay-os vásárlás.

Réka, köszönöm:)

2 megjegyzés:

  1. Szuper szappanok!
    Most már nekem is kell csinálnom néhányat :)))

    VálaszTörlés
  2. Jaj, ez a poszt kimaradt valahogy, de jó hogy most megláttam, gyönyörűek! Nem is tudom, melyik a kedvenc... talán a szitakötő, meg a lepke, meg a virág, meg a méhecske/rovarocska :))

    VálaszTörlés