Valami van, mert én is vonszolódom..., de nem tudok ilyen szépet rajzolni!:) Most mondjam azt, hogy lassú gyógyulást, hogy minél többet rajzolj?:( Nem! Tudsz, te anélkül is! Feküdj sokat, gyógyulj hamar!
A szép színes rajzod nézegetve látom a görcseidet,a kisugárzó fájdalmat és az ülőideg becsípődését érzékelem. Meleg tengeri sós vízben való ücsörgés jót tenne Neked. Bocsánat...lehet,hogy pofátlan vagyok... csak olvastam a rajzodból. Jobbulást!!!!!!
Nem látszik rajta szerencsére a fájdalmad..... nagyon szép!
VálaszTörlésIlyen szép fájdalmat még nem is láttam. Vigyázz magadra Timimu, jobbulást!
VálaszTörlésValami van, mert én is vonszolódom..., de nem tudok ilyen szépet rajzolni!:) Most mondjam azt, hogy lassú gyógyulást, hogy minél többet rajzolj?:( Nem! Tudsz, te anélkül is! Feküdj sokat, gyógyulj hamar!
VálaszTörlésFantasztikus, én nem látom benne a fájdalmat!!! (:-))) Jobbulást kívánok Timi!(:-)
VálaszTörlésA szép színes rajzod nézegetve látom a görcseidet,a kisugárzó fájdalmat és az ülőideg becsípődését érzékelem. Meleg tengeri sós vízben való ücsörgés jót tenne Neked. Bocsánat...lehet,hogy pofátlan vagyok... csak olvastam a rajzodból. Jobbulást!!!!!!
VálaszTörlésígy kell ezt...:)szép!
VálaszTörlésKöszönöm Lányok!!
VálaszTörlésEz a legutóbbi nagy derék műsor volt, csak most tettem ki a rajzot. Nem múlt el,mint rendesen, folyamatosan fáj, de tudok járni és dolgozni:)
romi,rajzolvasásod kiváló:) Nyugodtan elemezz bármikor,mikor kedved tartja:)
Köszönöm szépen az engedélyt :)
VálaszTörlésÍgy már bátrabban "olvasgatok".
Jobbulást!
VálaszTörlés