2011. szept. 24.

Kényszerpihenő


Derékfájásom rajzolva:)

9 megjegyzés:

  1. Nem látszik rajta szerencsére a fájdalmad..... nagyon szép!

    VálaszTörlés
  2. Ilyen szép fájdalmat még nem is láttam. Vigyázz magadra Timimu, jobbulást!

    VálaszTörlés
  3. Valami van, mert én is vonszolódom..., de nem tudok ilyen szépet rajzolni!:) Most mondjam azt, hogy lassú gyógyulást, hogy minél többet rajzolj?:( Nem! Tudsz, te anélkül is! Feküdj sokat, gyógyulj hamar!

    VálaszTörlés
  4. Fantasztikus, én nem látom benne a fájdalmat!!! (:-))) Jobbulást kívánok Timi!(:-)

    VálaszTörlés
  5. A szép színes rajzod nézegetve látom a görcseidet,a kisugárzó fájdalmat és az ülőideg becsípődését érzékelem. Meleg tengeri sós vízben való ücsörgés jót tenne Neked. Bocsánat...lehet,hogy pofátlan vagyok... csak olvastam a rajzodból. Jobbulást!!!!!!

    VálaszTörlés
  6. Köszönöm Lányok!!

    Ez a legutóbbi nagy derék műsor volt, csak most tettem ki a rajzot. Nem múlt el,mint rendesen, folyamatosan fáj, de tudok járni és dolgozni:)

    romi,rajzolvasásod kiváló:) Nyugodtan elemezz bármikor,mikor kedved tartja:)

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm szépen az engedélyt :)
    Így már bátrabban "olvasgatok".

    VálaszTörlés