2011. aug. 22.

Rózsaszín UFO-t láttam,




és lecsaptam rá:) A mindenféle alakot öltő UFO-k Álomjáró-Bozsomati blogján röpködtek. Mindíg nehéz a választás, ha csak szépet lát az ember, de ez a párna...szerelem:) Régen szerettem volna már valami Robertás szépséget, így cserét ajánlottam. Ajánlatom meleg fogadtatásra talált, a 2 nyakláncért cserébe birtokolhatok egy UFO-t:)
És azt ott a saroknál jól látni? Igen, meglepetést is kaptam! Egy kulcstartót. Rá is tettem az iroda kulcsot, mert ma nagyon hancúrozott a kis rendetlen, alig találtam rá a nem túl nagy táskámban...

Roberta, nagyon szépen köszönöm!!!!

3 megjegyzés:

  1. azért, ha nem baj, egy icipicit most irigy vagyok :-) (ja, és nem Robertától irigylem a láncokat, persze, mert nekem már van sok, bár soha nem elég :D)
    jó cserét csináltál! :-)

    VálaszTörlés
  2. Na,most látom csak egy másik monitoron nem is olyan színű,mint az én kis laptopomon...
    Élőben közép rózsaszín...

    VálaszTörlés
  3. :-) Én is köszönöm! :-)))))))))))))))
    A legjobban annak örülök, hogy meggyógyultál végre!

    VálaszTörlés