2011. aug. 19.

Ritkán


fűzök egyszerre ugyanabból többet. Nos, most épp ritkán van:) Annyira élveztem fűzni, hogy alig válogattam össze a színeket, máris az újabbon járt az agyam.Van itt Anyának, Hugomnak, Anyósomnak, Barátnőmnek, Nekem. Nekem kettő is, és már agyalok egy narancssárgán:)
A minta neve Lucky, Ajnénál megtaláljátok!

Hajni, köszönöm szépen:)

12 megjegyzés:

  1. egyszerűen gyönyörűek!
    (van egy tippem, hogy melyik lehet a tied :D:D:D)
    Ja és termett fodormenta, éppen tegnap hoztam el az új ellátmányt, majd küldök ;) )

    VálaszTörlés
  2. Fogadjunk, hogy a türkízes-narancsos-zöldes és a rózsaszínes a tiéd:)

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm:)

    Most elárulom, a rózsaszínes a hugomé:) Enyém a piros és fehér:)

    Évi, a jövő7en postázom a fahéjas-kókuszreszelékeseket, és a körömvirágosokat:)
    Köszönöm szépen!

    VálaszTörlés
  4. Húúúú...de belehúztál....de nem csodálkozom....
    ismerem ezt az érzést!Mind gyönyörű!

    VálaszTörlés
  5. Micsoda csapat, óriási ez a minta, de ezekben a színekben még pompázatosabbak.

    VálaszTörlés
  6. A piros nagyon jól néz ki! Persze a többi is, de mostanában a piros a "szép színem" - az elnevezés az öcsémtől van, még gyerekkorunkból :)

    VálaszTörlés
  7. Húú, az a piros de szép! Jó kis kollekció! :-)

    VálaszTörlés
  8. Nagyon szépek,a legesleg a piros vidámságos.)

    VálaszTörlés
  9. Te jó ég!
    Gyönyörűek, mind és külön gratula a találékonyságodért, mert látom a rizseket helyettesítetted és ugyanolyan fantasztikus lett!!!
    Csodaszépek már 10 perce nézem a monitort!!!

    VálaszTörlés