fűzök egyszerre ugyanabból többet. Nos, most épp ritkán van:) Annyira élveztem fűzni, hogy alig válogattam össze a színeket, máris az újabbon járt az agyam.Van itt Anyának, Hugomnak, Anyósomnak, Barátnőmnek, Nekem. Nekem kettő is, és már agyalok egy narancssárgán:)
A minta neve Lucky, Ajnénál megtaláljátok!
Hajni, köszönöm szépen:)
Ohhhh son todos preciosos!!!!!
VálaszTörlésegyszerűen gyönyörűek!
VálaszTörlés(van egy tippem, hogy melyik lehet a tied :D:D:D)
Ja és termett fodormenta, éppen tegnap hoztam el az új ellátmányt, majd küldök ;) )
Szépséges!
VálaszTörlésde helyesek!!!!
VálaszTörlésFogadjunk, hogy a türkízes-narancsos-zöldes és a rózsaszínes a tiéd:)
VálaszTörlésKöszönöm:)
VálaszTörlésMost elárulom, a rózsaszínes a hugomé:) Enyém a piros és fehér:)
Évi, a jövő7en postázom a fahéjas-kókuszreszelékeseket, és a körömvirágosokat:)
Köszönöm szépen!
Húúúú...de belehúztál....de nem csodálkozom....
VálaszTörlésismerem ezt az érzést!Mind gyönyörű!
Micsoda csapat, óriási ez a minta, de ezekben a színekben még pompázatosabbak.
VálaszTörlésA piros nagyon jól néz ki! Persze a többi is, de mostanában a piros a "szép színem" - az elnevezés az öcsémtől van, még gyerekkorunkból :)
VálaszTörlésHúú, az a piros de szép! Jó kis kollekció! :-)
VálaszTörlésNagyon szépek,a legesleg a piros vidámságos.)
VálaszTörlésTe jó ég!
VálaszTörlésGyönyörűek, mind és külön gratula a találékonyságodért, mert látom a rizseket helyettesítetted és ugyanolyan fantasztikus lett!!!
Csodaszépek már 10 perce nézem a monitort!!!