2011. aug. 28.

Megleptem magam


ezzel a horgolással. Régen terveztem már , de a felfűzés számolgatása visszatartott . 2 hétre elrepülök ma haza, teljes csend lesz a blogom környékén:)

A mintát már nem emlékszem honnan töltöttem le,de köszönöm Neked, ki elkövetted!

5 megjegyzés:

  1. Ha még olvasod, jó nyaralást, puszilom a föld minden talpalatnyiját, a tengert is!!!!

    VálaszTörlés
  2. jajj Timi ez egyszerűen nagyon-nagyon!
    Ez valamikor nagyobb dologért, csereberébe vevő vagyok rá!
    Jó nyaralást és feltöltődést!

    VálaszTörlés
  3. Nagyon helyes lett és vidám ez a karkötő. Érezd jól magad otthon!!!!

    VálaszTörlés
  4. Gyönyörű és igazán színpompás lett!!! :-)

    VálaszTörlés