Ha még olvasod, jó nyaralást, puszilom a föld minden talpalatnyiját, a tengert is!!!!
que bonito!!!!
jajj Timi ez egyszerűen nagyon-nagyon!Ez valamikor nagyobb dologért, csereberébe vevő vagyok rá!Jó nyaralást és feltöltődést!
Nagyon helyes lett és vidám ez a karkötő. Érezd jól magad otthon!!!!
Gyönyörű és igazán színpompás lett!!! :-)
Ha még olvasod, jó nyaralást, puszilom a föld minden talpalatnyiját, a tengert is!!!!
VálaszTörlésque bonito!!!!
VálaszTörlésjajj Timi ez egyszerűen nagyon-nagyon!
VálaszTörlésEz valamikor nagyobb dologért, csereberébe vevő vagyok rá!
Jó nyaralást és feltöltődést!
Nagyon helyes lett és vidám ez a karkötő. Érezd jól magad otthon!!!!
VálaszTörlésGyönyörű és igazán színpompás lett!!! :-)
VálaszTörlés