lett befoglalva mindenféle faxni nélkül.Olyan jól bele tudok választani a gyöngyökbe...ezeket a bronzos kásákat este fűzni...fájt a szemem mire végeztem . Verőfényes napsütésben pedig arannyal szoktam próbára tenni a szemeimet:)
Egyébként névnapra ajándékozom labradoritkát:)
Nagyon szép! Jó sok munka lehet ennyi apróságot felfűzni, főleg este!..:( Jó szemed van! MÉG!!! Vigyázz rá!!!:)
VálaszTörlésNagyon különleges lett, igazán szép. Amúgy nálam is inkább az esti főzés megy, mikor a fiúk alszanak már.
VálaszTörlésNagyon jó olvasni hogy nem csak én járok így,egyébként nagyon szép lett!
VálaszTörlésEz is nagyon szép! :-)
VálaszTörlésNagyon jó lett, biztos örült aki megkapta v. megkapja. Én is észre vettem , hogy romlott a szemem mióta fűzöm a gyöngyöt, szerintem fűzéshez lassan szemüvegem is lesz, mostanában a 15/0 kásák igen próbára szoktak tenni.:-)
VálaszTörlésNagyon szép lett a medálod, de azért vigyázz a szemedre!
VálaszTörlés