2011. aug. 6.

Labradorit


lett befoglalva mindenféle faxni nélkül.Olyan jól bele tudok választani a gyöngyökbe...ezeket a bronzos kásákat este fűzni...fájt a szemem mire végeztem . Verőfényes napsütésben pedig arannyal szoktam próbára tenni a szemeimet:)
Egyébként névnapra ajándékozom labradoritkát:)

6 megjegyzés:

  1. Nagyon szép! Jó sok munka lehet ennyi apróságot felfűzni, főleg este!..:( Jó szemed van! MÉG!!! Vigyázz rá!!!:)

    VálaszTörlés
  2. Nagyon különleges lett, igazán szép. Amúgy nálam is inkább az esti főzés megy, mikor a fiúk alszanak már.

    VálaszTörlés
  3. Nagyon jó olvasni hogy nem csak én járok így,egyébként nagyon szép lett!

    VálaszTörlés
  4. Nagyon jó lett, biztos örült aki megkapta v. megkapja. Én is észre vettem , hogy romlott a szemem mióta fűzöm a gyöngyöt, szerintem fűzéshez lassan szemüvegem is lesz, mostanában a 15/0 kásák igen próbára szoktak tenni.:-)

    VálaszTörlés
  5. Nagyon szép lett a medálod, de azért vigyázz a szemedre!

    VálaszTörlés