
Ezt a nevet kapta a nyaklánc Cimbilimbitől. Ahogy azt már tudjátok, megnéztük a Harry Pottert, én sem indultam el üres kézzel, ezt a medált kapta Adri. Az ő kedvence Piton professzor volt(akit alaposan megsirattunk),így az eredeti angol nevet kapta.
A kép Adrit dícséri,tőle kértem.
Adrimu, viseld örömmel, legyen varázs körülötted :)
Olyan szép ez a lánc. Nagyon jól eltaláltad a kagylóhoz a gyöngyöket.
VálaszTörlésAzért megnéztelek volna benneteket:))Itt is nagyon szép!
VálaszTörlésJujuj, de izgalmas a közepe, meg persze a "fűzemény"!:))) Szerintem körülöttetek mindig van valami varázs!...:)
VálaszTörlésKöszönöm Timimu! Nagyon szeretem, el nem tudom mondani mennyire! És a szappanok is beüzemelődtek, isteni érzés velük tisztálkodni :) Efhariszto!!!
VálaszTörlésNagyon jól néz ki. És tényleg olyan Pitonos... Béke poraira :-)
VálaszTörlésHű, de gyönyörű és csodás a közepén az a valami is. Mi is az?
VálaszTörlésKöszönöm:)
VálaszTörlésPávakagyló Erám:) A 7végén megyek a Blahára, veszek neked,aztán végre randizhatnánk is valamikor már....:)
Biztos az lesz mert varázslatos a színe!!!
VálaszTörlésOksa, az már nagyon jó lenne, mert már hiányzol nagyon. pusza
VálaszTörlésBeautifull
VálaszTörlés