2011. júl. 26.

Severus


Ezt a nevet kapta a nyaklánc Cimbilimbitől. Ahogy azt már tudjátok, megnéztük a Harry Pottert, én sem indultam el üres kézzel, ezt a medált kapta Adri. Az ő kedvence Piton professzor volt(akit alaposan megsirattunk),így az eredeti angol nevet kapta.
A kép Adrit dícséri,tőle kértem.

Adrimu, viseld örömmel, legyen varázs körülötted :)

10 megjegyzés:

  1. Olyan szép ez a lánc. Nagyon jól eltaláltad a kagylóhoz a gyöngyöket.

    VálaszTörlés
  2. Azért megnéztelek volna benneteket:))Itt is nagyon szép!

    VálaszTörlés
  3. Jujuj, de izgalmas a közepe, meg persze a "fűzemény"!:))) Szerintem körülöttetek mindig van valami varázs!...:)

    VálaszTörlés
  4. Köszönöm Timimu! Nagyon szeretem, el nem tudom mondani mennyire! És a szappanok is beüzemelődtek, isteni érzés velük tisztálkodni :) Efhariszto!!!

    VálaszTörlés
  5. Nagyon jól néz ki. És tényleg olyan Pitonos... Béke poraira :-)

    VálaszTörlés
  6. Hű, de gyönyörű és csodás a közepén az a valami is. Mi is az?

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm:)

    Pávakagyló Erám:) A 7végén megyek a Blahára, veszek neked,aztán végre randizhatnánk is valamikor már....:)

    VálaszTörlés
  8. Biztos az lesz mert varázslatos a színe!!!

    VálaszTörlés
  9. Oksa, az már nagyon jó lenne, mert már hiányzol nagyon. pusza

    VálaszTörlés