Karácsonyoztunk a céggel. Nem volt kötelező az ajándékozás, az volt a szabály, hogy aki hoz az kap is :) Minden ajándék kapott egy számot, párja egy kosárba került, és húzott mindenki, aki részt vett benne. Tehát nem tudod, ki kapja az jándékodat. Úúú, mi legyen a csomag tartalma?? Mindenkinek jó kell, hogy legyen...
Gondoltam egy merészet, és horgoltam egy rénszarvast, plusz egy karácsonyi gyertya volt a csomagban még. Kértem az Univerzumot, hogy aki kapja, örüljön neki. Kérésem meghallgatásra talát, aki kapta nagyon örült . Aztán otthon a család le akarta nyúlni tőle, de nem hagyta :)
Íme Feri - mert a Rudolf olyan snassz - a latin névből, mely Rangifer tarandus:
Gondoltam egy merészet, és horgoltam egy rénszarvast, plusz egy karácsonyi gyertya volt a csomagban még. Kértem az Univerzumot, hogy aki kapja, örüljön neki. Kérésem meghallgatásra talát, aki kapta nagyon örült . Aztán otthon a család le akarta nyúlni tőle, de nem hagyta :)
Íme Feri - mert a Rudolf olyan snassz - a latin névből, mely Rangifer tarandus:
Hű. Épp ingával kísérletezgetek.... és erre megjelenik egy ilyen klassz kis fickó! Feri nagyon tetszik... az ingának is :)
VálaszTörlés