Városépítés
Nagyon vicces látni, ahogy egy kupac épületre véletlenül sem hasonlító geometriai elem hogyan válik mégis felismerhetővé, pusztán attól, hogy lesz rajta ablak, tető, lépcsőszerűség ( én nem tettem sehová lépcsőt, ne keresd:) ) Várost építettem a folyó két partjára. Sokáig csak állt felragasztgatva. Majd az ablakokat és bokrokat kézzel megtűztem. Nem tetszett, tettem rá organzát, hátha javít rajta. Tűzésben nem vagyon túl jó... és hogy javult-e, hát nem tudom. Nem vagyok elalélva a végeredméyntől, fogalmam nincs mi lesz a sorsa, megtartom-e, elajándékozom-e...készítsek-e másikat...?
Azta, ez nagyon szép. Na ez az aminek nem hinném, hogy valaha is nekiállnék :-)
VálaszTörlésÁlmomban nem gondoltam, hogy akad ember, akinek tettszhet:)
TörlésAz ember a saját munkáján elsősorban a hibákat látja :-) Meg az eltérést az elképzelt végeredménytől.
VálaszTörlésMás pedig csak a végeredményt :-)
Mondasz valamit:)
Törlés