2018. ápr. 8.

Városépítés


Nagyon vicces látni, ahogy egy kupac épületre véletlenül sem hasonlító geometriai elem hogyan válik mégis felismerhetővé, pusztán attól, hogy lesz rajta ablak, tető, lépcsőszerűség ( én nem tettem sehová lépcsőt, ne keresd:) ) Várost építettem a folyó két partjára. Sokáig csak állt felragasztgatva. Majd az ablakokat és bokrokat kézzel megtűztem. Nem tetszett, tettem rá organzát, hátha javít rajta. Tűzésben nem vagyon túl jó... és hogy javult-e, hát nem tudom. Nem vagyok elalélva a végeredméyntől, fogalmam nincs mi lesz a sorsa, megtartom-e, elajándékozom-e...készítsek-e másikat...?

4 megjegyzés:

  1. Azta, ez nagyon szép. Na ez az aminek nem hinném, hogy valaha is nekiállnék :-)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Álmomban nem gondoltam, hogy akad ember, akinek tettszhet:)

      Törlés
  2. Az ember a saját munkáján elsősorban a hibákat látja :-) Meg az eltérést az elképzelt végeredménytől.
    Más pedig csak a végeredményt :-)

    VálaszTörlés