Nyugodtan kijelenthetjük, hogy elvesztem a szövés világában is:) Alig várom, hogy újra szövőszékben üljek, esténként az ágyban fonalak és felvetések futkosnak agyamban.
Amikor Judit szövőműhelyébe a színes felvetés megérkezett, már időpontot foglaltam, pedig még fent sem volt a széken. Természetesen a lila sávossal is hasonló volt a helyzet.A felső képen lévő és a második kép első és utolsó sorában lévő sál ugyanazon felvetésben készült.
A színesből kettő az enyém, egy ajándék lesz. A lilán még gondolkodom, hogy megtartsam-e, vagy ha nem, kinek ajándékozhatom. Nekem kicsit tompa lett, így egyszerűen muszáj visszamennem a lila székre, hogy szerelmem lilája létrejöhessen:)
A képeket Judit készítette. Olyan jól tudja tekerni, igazítani a babán a kelméket, hogy abba is bele tudok szeretni, ami egyébként nem az én színeimből készült:)


Gyönyörűek, és nagyon tímelesek, különösen talán a legfelső!
VálaszTörlésKöszönöm:) Igen, a legfelső áll legközelebb hozzám, jól érzed:)
TörlésValamiért nekem is az jutott eszembe, az elsőt meglátva, hogy nagyon a Te színvilágod :-) Szépek!
VálaszTörlésEszméletlen!!! Miket nem csinálsz!? Nagyon ügyes vagy! Honnan ez a szövési lehetőség?
VálaszTörlésEgy blogon láttam belinkelve a műhelyt, kértem egy kis segítséget Facebookos barátnőmtől ( én nem vagyok fent) a kapcsolat felvételben, és már mentem is szőni :)
Törlés