2017. okt. 6.

Hazafelé

Naxosról Rafinába zárt komppal mentünk, így nem nagyon tudtam a korlátnak dőlve nézelődni. Az út több óra, rajzolással ütöttem el egy részét.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése