Tímel
2017. okt. 6.
Hazafelé
Naxosról Rafinába zárt komppal mentünk, így nem nagyon tudtam a korlátnak dőlve nézelődni. Az út több óra, rajzolással ütöttem el egy részét.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése