Foltvarró tanfolyamon textilt festettünk, majd aki akarta, trapuntózta a mintáját ( én nem ) végül a festett mintával táskát varrtunk. A kék készült a tanfolyamon, az én igényeimhez képest nagy a táska, itthon átrajzoltam kisebbre és varrtam egy sárgát. Az itthon varrottan nem ferde pántoztam, külső zsebeket sem varrtam, pár dolgot másként oldottam meg. Nagyon megszerettem a fazonját, sokkal több minden belefér, mint gondoltam volna első ránézésre, és a felfelé kissé szűkülő vonalvezetés sem zavar ( ez az első ilyen táskám, azt hittem zavaró lesz ).
Nagyon ügyes vagy, nagyon szép munka!
VálaszTörlésGyönyörűek, nem is tudom, melyik tetszik jobban!
VálaszTörlésKöszönöm szépen!
VálaszTörlésMár készen van egy barna kord- fehér kord barna hímzett mintával meg flitterekkel kombinációs, áthajtós tetővel, miután átadtam , mint születésnapi ajándék, hozom őt is:) Ó, és van anyag rózsaszínhez, csak a közepét kell megálmodnom, milyen folt technikával dobjam fel:)