2017. febr. 22.

Cukorkaszín sálam



Cukorka színű sálat szőttem Judit szövő műhelyében.
Először ültem szövőszék mögött, legalábbis ebben az életemben, Judit azon a véleményen volt, hogy előzőben bizonyosan volt már részem benne. Annyira jó volt szőni, hogy azt nem tudom szavakba önteni. Az ütemes kattogás, az ütemes mozgás simán transzba ejti az embert. Észre sem vettem, és már kész is volt a sál. Egyszer csak úgy készen lett. A végén éreztem, hogy elfáradtam ugyan, de az élmény páratlan. A műhely tágas és csupa ablak, Judit pedig egy igazi tünemény.  Meleg szívvel ajánlom mindenkinek:)
Judit, nagyon köszönöm!!! :)

1 megjegyzés:

  1. Ha hazajottem szivesen elmennek ��, kiprobalnam a szovoszeket. Eddig csak kereten szottem, de azt is nagyon szerettem.
    Edit

    VálaszTörlés