Szári
A szári nagy szerelemem. Nőies, csodaszép, színes, élettel teli. Múlt héten megadatott, hogy ott lehettem a Krisna - völgyi búcsúban, felpróbálhattam, és kicsit élvezhettem a szárit. Ez nem volt eladó...nade lesz nekem szépséges, ehhez nem fér kétség:)
Illik hozzád. :-)
VálaszTörlésNagyon jól áll! Biztos nagyon jó volt a búcsú, én is nagyon szeretnék egyszer eljutni.
VálaszTörlés