2016. júl. 30.

Szári

A szári nagy szerelemem. Nőies, csodaszép, színes, élettel teli.  Múlt héten megadatott, hogy ott lehettem a Krisna - völgyi búcsúban, felpróbálhattam, és kicsit élvezhettem a szárit. Ez nem volt eladó...nade lesz nekem szépséges, ehhez nem fér kétség:)

2 megjegyzés: