Tímel
2016. júl. 20.
Kagyló virágok
Barátnőm kapta a hosszú láncot és a hozzá való karkötőt. A másik karkötő az enyém.
2 megjegyzés:
Kaccat
2016. július 20. 6:41
Nagyon szép, te csináltad a kagylókból a virágot is?
Válasz
Törlés
Válaszok
Tímel
2016. július 20. 9:47
Nem, a virágokat nem :)
Törlés
Válaszok
Válasz
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nagyon szép, te csináltad a kagylókból a virágot is?
VálaszTörlésNem, a virágokat nem :)
Törlés