Kata megkeresett azzal a kérdéssel, hogy készítenék-e neki egy sújtás órát. Igent mondtam, és egy cserében egyeztünk ki. Elkészültek az ékszerek, és már meg is érkeztek mindkettőnkhöz.
Nagyon szeretem a karkötőt amit kaptam. Eléggé széles, amit én kedvelek, főleg ha peyote :)
Kata, nagyon köszönöm a cserét! Legyen az órában sok örömed:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése