2016. febr. 13.

Csere-bere


Kata  megkeresett azzal a kérdéssel, hogy készítenék-e neki egy sújtás órát. Igent mondtam, és egy cserében egyeztünk ki. Elkészültek az ékszerek, és már meg is érkeztek mindkettőnkhöz. 
Nagyon szeretem a karkötőt amit kaptam. Eléggé széles, amit én kedvelek, főleg ha peyote :) 

Kata, nagyon köszönöm a cserét! Legyen az órában sok örömed:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése