Tímel
2016. jan. 5.
Nap mandala
Születésnapi ajándék lett a mandala. Tom unokahuga kapta, hogy amikor télen keveset süt a Nap, neki akkor is legyen a meleg színeiből:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése